více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Nejvíc ze všeho mě baví sport všeho druhu – jízda na kole, badminton i plavání. A vždy se snažím sportovní aktivity propojit se setkáním s rodinou a přáteli. Když zrovna nesportuji, tak čas ráda trávím vařením a pečením. Nejvíc mě těší, když vidím, jak si moji kluci pochutnávají na kuřecích řízcích.

V životě je pro mě důležitá rodina, zdraví všech blízkých a v neposlední řadě tolerance mezi lidmi, kterou občas postrádám.

X Energii jsem neznala, dokud mi nezavolali. V telefonu zněl obchodník velmi seriózně, tak jsme se domluvili na nezávazné schůzce. Celkově se mi líbil jeho přístup, a navíc cenová nabídka byla výhodnější oproti mému tehdejšímu dodavateli. Chtěla jsem přejít s elektrickou energií i plynem. Ovšem u plynu musím ještě počkat na konec výpovědní lhůty u současného dodavatele. Pak budu mít vše, jak se říká, pod jednou střechou. Motivací mít všechno od nich je fakt, že po roce dodávek elektřiny od této společnosti jsem měla přeplatek. Ušetřené peníze tak mohu dávat stranou pro případ potřeby.

Jana N.
Ostrava