více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Ve svém životě dělám vše proto, abych byl spokojený. V práci se snažím doslova přežít, jelikož se věnuji rizikovému povolání - kácení stromů. Po práci si rád zajdu na pivko s kolegy a kamarády, kde probíráme výsledky našich oblíbených hokejových a fotbalových týmů. Aktivně se věnuji cyklistice a lyžování.

Nejspokojenější jsem, když jde práce dobře od ruky a nikomu se nic nestane.

Upřímně, o dodavatele energií se moc nezajímám a různé cenové války jdou mimo mě. Jednou mě před domem oslovili dvě sympatické obchodní zástupkyně z X Energie. Nechtěl jsem být nezdvořilý, a tak jsem je nechal, aby mi představily nabídku společnosti X Energie. Nejdřív jsem je nebral moc vážně, ale když mi ukázaly, jak bych mohl ušetřit, byl jsem hodně překvapený. Rozhodl jsem se, že to tedy s X Energií zkusím. Vše proběhlo úplně v pořádku a změnu dodavatele jsem ani nezaznamenal. Od té doby se již mohu řadit ke spokojeným zákazníkům.

Miloslav S..
Brno - Královo Pole